zim

Zimní eskymování na olomouckém bazénu

Letos jubilejním desátým rokem pořádáme na olomouckém bazénu eskymování pro členy oddílu i pro veřejnost.

Eskymování se koná každé úterý od 19 do 20 hodin a každou sobotu od 12 do 13 hodin. Na bazéně se scházíme půl hodiny předem, upravujeme sezení v lodích a vysvětlujeme základy teorie.

Nabízíme samostatné eskymování pod dohledem instruktora nebo přímo výuku eskymování pro začátečníky. Učíme také základy vodního rodea, které pak v jarních a letních měsících uplatníme při tréninku ve válci, např. na Hynkově (15 km od Olomouce) nebo na německém Plattlingu.

Zdůrazňujeme důležitost učení kvalifikovanou osobou, protože špatné návyky, které si často odnesete od učení kamarádem nebo rádoby učitelem, se Vám mohou na divoké vodě nejen vymstít, ale zároveň se i velmi špatně odnaučují.

Podle zájmu na eskymáka plynule navazujeme učením dalších dovedností jako vylehávání, zvedání v kyslíkovém dluhu, až do vyčerpání, zvedání také na levou stranu, zvedání odzadu nebo bez pádla.

Po absolvování našeho kurzu vás už nepřekvapí nenadálé eskymování i při sjíždění těžší řeky. Opatrným a trpělivým způsobem si dokážeme poradit i s fobií z vody.

 

Po ukončení bazénové sezóny vyučujeme eskymování na bazéně u olomoucké prodejny Vodácký svět.

 

Cena:

1-eskymující + 1 instruktor 300Kč

2-eskymující + 1 instruktor - každý 200Kč

ekymující bez instuktora 100 Kč.

 

Jako bonus si můžete vzít „plaváčka“ za symbolických 20 Kč.

V ceně je započítáno: vstup na bazén, zapůjčení vybavení (pro eskymujícího je lepší vlastní pádlo a špricka).

Sraz je 35 minut před vlastním eskymováním.

 

 

ES ES1 ES3
ES2 ES5 ES4
fo fot foto
foto1 foto1 logo2